KLACZE MATKI

KLACZE STADO – HODOWLANE IWNO

ODDZIAŁ IWNO



  1. Bambina gn. ur. 2005 ( Jape – Bałamutka po Dixeland )

  2. Błyskotka gn. ur. 2003 ( Llandaff – Berenika po Baby Bid )

  3. Drobnostka c.gn. ur. 1999 ( Saphir – Dostawa po Effort )

  4. Inulina gn. ur. 2010 ( Jape – Imogena po Fourth of June )

  5. Irlandka sk.gn. ur. 2000 ( Marignan – Ivana po Taufan )

  6. Junona gn. ur. 1993 ( Omen – Judoma po Narzan )

  7. Kadencja gn. ur. 2009 ( Jape – Kordylina po Chef Supreme )

  8. Kompozycja gn. ur. 2001 ( Don Corleone – Kordylina po Chef Supreme )

  9. Kristel kaszt. ur. 2001 ( Jape – Kristen po Who Knows )

  10. Moja Słodycz gn. ur.2006 ( Jape – Moja Śliczna po Neman )

  11. Narracja gn. ur. 2004 ( Enjoy Plan – Nestoria po Tioman Island )

  12. Nigra c.gn. ur. 2004 ( Jape – Nidelva po Precocius )

  13. Obiekcja kaszt. ur. 2010 ( Sorbie Tower – Ozdoba po Saphir )

  14. Saratoga kaszt. ur. 2004 ( Enjoy Plan – Strafa po Saphir )

  15. Sekwencja gn. ur. 2009 ( Jape – Sygryda po Baby Bid )

  16. Separacja kaszt. ur. 2002 ( Alywar – Sobota po Pawiment )

  17. Sontra gn. ur. 2005 ( Saphir – Sygryda po Baby Bid )

  18. Supremacja gn. ur. 2000 ( Alywar – Sobota po Pawiment )

  19. Sygryda gn. ur. 1997 ( Baby Bid – Struma po Parysów )

  20. Tracja siwa ur. 2003 ( Llandaff – Turbia po Nible )

  21. Turbia siwa ur. 1995 ( Nible – Truskawka po Pawiment )

  22. Ukajali gn. ur. 2000 ( Royal Court – Upsala po Who Knows )

  23. Zarita kaszt. ur. 2000 ( Freedom Cry – Zagara po Dixeland )


KLACZE STADO – HODOWLANE

ODDZIAŁ GOLEJEWKO

ODDZIAŁ GOLEJEWKO

  1. Daphnae gn. ur. 2005 ( Jape – Daghara po Revlon Boy )
  2. Decora gn. ur. 2006 ( Belenus – Delonta po Juror )
  3. Harmonia gn. ur. 2008 ( Belenus – Hipoletta po All Hands On Deck )
  4. Imogena kaszt. ur. 2002 ( Fourth of June – Imka po Dakota )
  5. Isla kaszt. ur. 2006 ( Belenus – Imka po Dakota )
  6. Jałta gn. ur. 2009 ( Belenus – Jesienna Aura po Royal Court )
  7. Konbola kaszt. ur. 2007 ( Belenus – Konsola po Fourth of June )
  8. Kornwalia c.gn ur. 2010 ( Jape – Kornelia po Who Knows )
  9. Królowa Śniegu kaszt. ur. 2001 ( Don Corleone – Królowa Balu po Demon Club )
  10. Kryspina gn. ur. 2008 ( Belenus – Klara po Who Knows )
  11. Księżna Śniegu kaszt. ur. 2008 ( Belenus – Królowa Śniegu po Don Corleone )
  12. Kornelia sk.gn. ur. 1996 ( Who Knows – Korona po Lord Hippo )
  13. Narkoza gn. ur. 2009 ( Belenus – Nitisara po Don Corleone )
  14. Nebbia gn. ur. 2002 ( Royal Court – Nemezia po Dakota )
  15. Nemi kara ur. 2003 ( Saphir – Nemzeia po Dakota )
  16. Nechamia gn. ur. 2000 ( Enjoy Plan – Netanya po Canadian Winter )
  17. Nicolena kaszt. ur. 2008 ( Belenus – Nicoletta po Venecuela )
  18. Nitonia gn. ur. 2007 ( Belenus – Nidelva po Precocious )
  19. Nobila gn. ur. 2000 ( Saphir – Novara po Dniepr )
  20. Nonna c.gn. ur. 2002 ( Fourth of June – Norencja po Who Knows )
  21. Nomentana gn. ur. 2005 ( Jape – Norencja po Who Knows )
  22. Norbilla kaszt. ur. 2011 ( Jape – Nobila po Saphir )
  23. Tawuła gn. ur. 2004 ( Jape - Tabaka po Pyjama Hunt )
  24. Turkawka kaszt. ur. 2000 ( Krater – Turówka po Pyjama Hunt )
  25. Treonina gn. ur. 2010 ( Jape – Tassinaia po Enjoy Plan )
  26. Trypsyna kaszt. ur. 2006 ( Be My Chief – Turkawka po Krater )


OSOBA DO KONTAKTU:

Magdalena Żurowska

+48 693 343 474

+48 696 083 859

magda.iwno@interia.pl