Źrebięta urodzone w Iwnie w latach 2006 - 2016

OSOBA DO KONTAKTU:

Magdalena Żurowska

+48 693 343 474

+48 696 083 859

magda.iwno@interia.pl



2016

1. kl. BOTANIKA gn. ur. 18-02- 2016 ( Estejo – Błyskotka po Llandaff )

2. og. DIARADO gn. ur. 09-05- 2016 ( Estejo – Drobnostka po Saphir )

3. kl. INTEGRACJA kaszt. ur. 09-01- 2017 ( Tempelwächter – Irlandka po Marignan )

4. kl. JUSITIA gn. ur. 25-04- 2016 ( Tempelwächter – Junona po Omen )

5. og. KATMANDU kaszt. ur. 12-04- 2016 ( Tempelwächter – Kristel po Jape )

6. og. MÓJ SŁODKI gn. ur. 13-01- 2016 ( Tempelwächter – Moja Słodycz po Jape )

7. og. NEAPOL gn. ur. 02-05- 2016 ( Tempelwächter – Narracja po Enjoy Plan )

8. kl. NOKOZJA c.gn. ur. 13-04- 2016 ( Tempelwächter – Nigra po Jape )

9. kl. OCEANIKA kaszt. ur. 13-03- 2016 ( Estejo – Obiekcja po Sorbie Tower )

10. kl. SEMIRAMIDA gn. ur. 30-03- 2016 ( Estejo – Separacja po Alywar )

11. kl. SZAFIRKA gn. ur. 06-05- 2016 ( Estejo – Sontra po Saphir )

12. og. SYRON gn. ur. 20-02- 2016 ( Estejo – Sygryda po Baby Bid )

13. og. TAURON gn. ur. 05-02- 2016 ( Estejo – Tracja po Llandaff )

14. kl. UKKA gn. ur. 26-03- 2016 ( Estejo – Ukajali po Royal Court ) 

2015

  1. kl. IZIS kaszt. ur. 03-01-2015 ( Tempelwächter - Irlandka po Marignan )
  2. og. KANCLERZ gn. ur. 14-01-2015 ( Tempelwächter – Kadencja po Jape )
  3. og. KMICIC kaszt. ur. 19-01-2015 ( Tempelwächter – Kristel po Jape )
  4. og. SYGRYD gn. ur. 19-01-2015 ( Estejo – Sygryda po Baby Bid )
  5. og. BRANDON gn. ur. 21-01-2015 ( Jape – Błyskotka po Llandaff )
  6. kl. NIBELLA gn. ur. 03-03-2015 ( Tempelwächter – Nigra po Jape )
  7. og. DARGO gn. ur. 14-03-2015 ( Estejo – Doris po Gentlewave )
  8. kl. UZZA gn. ur. 01-04-2015 (Tempelwächte – Urania po Jape )
  9. og. SORRENO gn. ur. 03-04-2015 ( Estejo – Sontra po Saphir )
  10. og. JUGANIS gn. ur. 04.04.2015 ( Estejo – Junona po Omen )
  11. kl. SANGA gn ur. 05-04-2015 ( Safety Wire – Saratoga po Enjoy Plan )
  12. og. GRIMM kaszt. ur. 13-04-2015 ( Tempelwächter – Galeria po All Hands On Deck)
  13. og. KOMANDOS gn. ur. 08-05-2015 ( Tempelwächter – Kompozycja po Don Corleone ) 

2014

  1. kl. INSIGNIA gn. ur. 02-01-2014 ( Jape – Irlandka po Marignan )
  2. kl. TUNGARIA siwa ur. 04-01-2104 ( Safety Wire – Turbia po Nible
  3. og. KREATOR kaszt. ur. 16-01-2014 ( Tempelwächter – Kristel po Jape )
  4. kl. SYRIA gn. ur. 13-03-2014 ( Estejo – Separacja po Alywar )
  5. og. GIBLARTAR gn. ur. 14-03-2014 ( Tempelwächter – Garda po Saphir )
  6. kl. SOKORTA c.gn. ur. 17-03-2014 ( Jape – Sontra po Saphir )
  7. og. SALVADOR gn. ur. 18-03-2014 ( Safety Wire – Saratoga po Enjoy Plan )
  8. og. JANTAR gn. ur.24-03-2014 ( Estejo – Junona po Omen )
  9. kl. GRUZJA sk.gn. ur. 31-03-2014 ( Tempelwächter – Galeria po All Hands On Deck )
  10. og. TUNIS kaszt. ur. 06-04-2014 ( Estejo – Tracja po Llandaff )
  11. og. KAIR kaszt. ur. 15-04-2014 ( Estejo – Kordylina po Chef Supreme )
  12. kl. SERBIA gn. ur. 23-04-2014 ( Tempelwächter – Sekewncja po Jape )
  13. kl. SENJA kaszt. ur. 08-05-2014 ( Estejo – Strzała po Saphir )
  14. kl. MONAKO gn. ur. 15-05-2014 ( Tempelwächter – Moja Słodycz po Jape )
  15. og. SAIPAN sk.gn. ur. 23-05-2014 ( Tempelwächter – Strefa po Saphir )
  16. kl. TYBERIA c.gn. ur. 26-05-2014 ( Estejo – Tewa po saphir )
  17. kl. SPORADA gn. ur. 30-05-2014 ( Estejo – Supremacja po Alywar )
  18. og. EKWADOR gn. ur. 11-06-2014 ( Tempelwächter – Ewolucja po Saphir )

 2013

  1. kl. KIRYSAŁKA sk.gn. ur. 02-01-2013 ( Nowogródek – Kristal po Jape )
  2. kl. SYMETRIA gn. ur. 13-01-2013 ( Tempelwächter – Sygryda po Baby Bid )
  3. og. SOBIEPAN gn. ur. 05-02-2013 ( Tempelwächter – Sontra po Saphir )
  4. kl. TYFONA kaszt(s) ur. 10-02-2013 ( Tempelwächter – Tracja po Llandaff )
  5. og. KIARON gn. ur. 21-02-2013 ( Indy Champ – Kiara po Enjoy Plan )
  6. og. KORDYLIUSZ gn. ur. 17-03-2013 ( Tempelwächter – Kordylina po Chef Supreme )
  7. og. JUNOMIR gn. ur. 20-03-2013 ( Royal Court – Junona po Omen )
  8. kl. BOGINI gn. ur. 21-03-2013 ( Royal Court – Błyskotak po Llandaff )
  9. og. KALABRUS gn. ur. 25-03-2013 ( Royal Court – Kalabria po Enjoy Plan )
  10. kl. SANGARA kaszt. ur. 28-03-2013 ( Royal Court – Saratoga po Enjoy Plan )
  11. kl. GALERIANKA gn. ur. 04-04-2013 ( Royal Court – Galeria po All Hands On Deck )
  12. kl. TEWNIA gn. ur. 18-04-2013 ( Royal Court – Tewa po Saphir )
  13. og. STRZELNIK gn. ur. 21-04-2013 ( Royal Court – Strzała po Saphir )
  14. kl. ODYSA gn. ur. 22-04-2013 ( Tempelwächter – Ozdoba po Saphir )
  15. og. SYKSTUS gn. ur. 13-05-2013 ( Tempelwächter – Sekwencja po Jape )
  16. og. SANDOR gn. ur. 19-05-2013 ( Tempelwächter – Skulica po Saphir )
  17. og. SUWENIR c.gn. ur. 24-05-2013 ( Tempelwächter – Supremacja po Alywar )
  18. kl. EUNOMIA gn. ur. 25-05-2013 ( Tempelwächter – Ewolucja po Saphir )

2012

  1. kl. IWNIANKA sk.gn. ur. 03-01-2012 ( Tempelwächter – Irlandka po Mariqnan )
  2. kl. SYRENA kaszt. ur. 07-01-2012 ( Tempelwächter – Sygryda po Baby Bid )
  3. kl. SULIVIA kaszt. ur. 10-02-2012 ( Tempelwächter – Supremacja po Alywar )
  4. og. NOVITOR gn. ur. 06-02-2012 ( Tempelwächter – Nowela po Eternity's Breath )
  5. kl. KALEDONIA gn. ur. 11-02-2012 ( Tempelwächter – Kalabria po Enjoy Plan )
  6. kl. JUNONKA gn. ur. 16-02-2012 ( Jam Hetman – Junona po Omen )
  7. og. SOBOL gn. ur. 29-02-2012 ( Tempelwächter – Sontra po Saphir )
  8. kl. TASMANIA siwa ur. 29-02-2012 ( Tempelwächter – Tracja po Llandaff )
  9. kl. TURBIKA siwa ur. 04-03-2012 ( Tempelwächter – Turbia po Nible )
  10. og. BREGO gn. ur. 30-03-2012 ( Tempelwächter – Błyskotka po Llandaff )
  11. kl. SKRUCHA gn. ur. 22-04-2012 ( Jam Hetman – Skulica po Saphir )
  12. og. NAPASTNIK c.gn. ur. 17-05-2012 ( Tempelwächter – Narracja po Enjoy Plan )

2011

  1. kl. TESLA c.gn. ur. 02-01-2011 ( Sorbie Tower – Turbia po Nible )
  2. kl. SAKSONIA gn. ur. 31-01-2011 ( Sorbia Tower – Sygryda po Baby Bid )
  3. kl. KATARINA gn. ur. 20-02-2011 ( Jape – Kalabria po Enjoy Plan )
  4. og. NEJRAN gn. ur. 18-02-2011 ( Sorbia Tower – Nowela po Eternity's Breath )
  5. kl. SYMPATIA gn. ur. 27-02-2011 ( Sorbia Tower – Separacja po Alywar )
  6. kl. TANA c.gn. ur. 13-03-2011 ( Jape – Tewa po Saphir )
  7. kl. TATIANA kaszt. ur. 18-03-2011 ( Jam Hetman – Tracja po Llandaff )
  8. kl. DELICJA gn. ur. 29-03-2011 ( Sorbia Tower – Drobnostka po Saphir )
  9. og. SPRING gn. ur. 02-04-2011 ( Sorbie Tower – Skulica po Saphir )
  10. og. BAŁTYK gn. ur. 04-04-2011 ( Jam Hetman – Błyskotka po Llandaff )
  11. og. KARNET kaszt. ur. 05-04-2011 ( Sorbia Tower – Kabała po Saphir )
  12. kl. GWINEA gn. ur. 08-04-2011 ( Jam Hetman – Galeria po All Hands On Deck )
  13. og. SUMMER DAY gn. ur. 10-04-2011 ( Sorbie Tower – Saratoga po Enjoy Plan )
  14. og. KRYSZTAŁ gn. ur. 15-04-2011 ( Jam Hetman – Kordylina po Chef Supreme )
  15. kl. NUTRIA gn. ur. 16-04-2011 ( Sorbia Tower – Narracja po Enjoy Plan )
  16. og. SYBIR gn. ur. 25-04-2011 ( Sorbie Tower – Stola po Saphir )
  17. kl. NEONKA gn. ur. 30-04-2011 ( Sorbie Tower – Nestoria po Tioman Island )
  18. og. SWINGER kaszt. ur. 06-05-2011 ( Sorbia Tower – Sexta po Enjoy Plan )

2010

  1. og. TOM SPEED siwy ur. 02-01-2010 ( Sorbie Tower – Turbia po Nible )
  2. og. SIN AND RICH gn. ur. 08-01-2010 ( Sorbie Tower – Sygryda po Baby Bid )
  3. kl. DEDYKACJA gn. ur. 08-01-2010 ( Sorbie Tower – Drobnostka po Saphir )
  4. kl. BABT BLUS gn. ur. 10-01-2010 ( Zafonium – Berenika po Baby Bid )
  5. kl. GŁĘBINA gn. ur. 25-01-2010 ( Sorbia Tower – Galeria po All Hands On Deck )
  6. og. KAPRYS gn. ur. 02-03-2010 ( Sorbie Tower – Kordylina po Chef Supreme )
  7. og. SEVEN SINS gn. ur. 04-02-2010 ( Sorbia Tower – Saratoga po Enjoy Plan )
  8. kl. JUST LOVE c.gn. ur. 22-02-2010 ( Sorbie Tower – Junona po Omen )
  9. og. SADUCEUSZ gn. ur. 24-02-2010 ( Sorbie Tower – Supremacja po Alywar )
  10. kl. STAR DOLL kaszt. ur. 23-02-2010 ( Sorbie Tower – Separacja po Alywar )
  11. kl. SALOPA kaszt. ur. 27-02-2010 ( Zafonium – Strefa po Saphir )
  12. kl. OBIEKCJA kaszt. ur. 08-03-2010 ( Sorbie Tower – Ozdoba po Saphir )
  13. kl. GALOPADA gn. ur. 09-03-2010 ( Sorbie Tower – Garda po Saphir )
  14. kl. NAFTA gn. ur. 21-03-2010 ( Zafonium – Narracja po Enjoy Plan )
  15. kl. SPEED DANCE gn. ur. 30-03-2010 ( Sorbie Tower – Skulica po Saphir )
  16. og. SANG JANG gn. ur. 05-04-2010 ( Sorbie Tower – Sygryda po Baby Bid )
  17. kl. TABASCO DONNA gn. ur. 05-04-2010 ( Sorbie Tower – Tracja po Llandaff )
  18. og. BELIAR gn. ur. 08-04-2010 ( Jam Hetman – Błyskotka po Llandaff )
  19. kl. KAPPA COLADA kaszt. ur. 25-04-2010 ( Sorbie Tower – Kabała po Saphir )
  20. kl. KOPENHAGA gn. ur. 25-04-2010 ( Zafonium – Kalabria po Enjoy Plan ) 

2009

  1. kl. SEKWENCJA gn. ur. 02-01-2009 ( Jape – Sygryda po Baby Bid )
  2. og. TYBERIUSZ siwy ur. 15-01-2009 ( Jape – Turbia po Nible )
  3. kl. KADENCJA gn. ur. 30-01-2009 ( Jape – Kordylina po Chef Supreme )
  4. og. JEREMIASZ gn. ur. 31-01-2009 ( Jam Hetman – Junona po Omen )
  5. og. SANCHEZ kasz. ur. 03-02-2009 ( Jam Hetman – Stola po Saphir )
  6. kl. ELEKTRA c.gn. ur. 20-02-2009 ( Jape – Ekstra po Kabaret )
  7. og. OCZAR kaszt. ur. 03-03-2009 ( Jape – Ozdoba po Saphir )
  8. kl. SIMKA kaszt. ur. 07-03-2009 ( Jape – Strefa po Saphir )
  9. kl. SYLABA c.gn. ur. 08-03-2009 ( Jape – Supremacja po Alywar )
  10. kl. BAWARIA gn. ur. 06-04-2009 ( Sorbie Tower – Błyskotka po Llandaff )
  11. kl. TYGRYSKA kaszt. ur. 07-04-2009 ( Jam Hetman – Tracja po Llandaff )
  12. og. FIKUS gn. ur. 14-04-2009 ( Sorbie Tower – Fairy Tale po Sarhoob )
  13. kl. SANTONINA c.gn. ur. 19-04-2009 ( Jape – Skulica po Saphir )
  14. og. ARNOLD kaszt. ur. 24-04-2009 ( Jam Hetman – Arietta po Kings Lake )
  15. og. TOJAD kaszt. ur. 30-04-2009 ( Sorbie Tower – Tewa po Saphir )
  16. og. KADET kaszt. ur. 19-05-2009 ( Jam Hetman – Kabała po Saphir )
  17. kl. NIEZAWODNA gn. ur. 24-05-2009 ( Sorbie Tower – Nowela po Eternity's Breath )
  18. kl. NOMINACJA gn. ur. 25-05-2009 ( Sorbie Tower – Nestoria po Tioman Island )

2008

  1. kl. TEKSTURA siwa ur. 12-01-2008 ( Jape – Turbia po Nible )
  2. kl. SUPERNOVA gn. ur. 21-01-2008 ( Jape – Stgryda po Baby Bid )
  3. kl. AMAZONKA kaszt. ur. 03-03-2008 ( Belenus – Arietta po Kings Lake )
  4. kl. ODNOWA kaszt. ur. 07-03-2008 ( Belenus – Ozdoba po Saphir )
  5. kl. ELONGACJA gn. ur. 07-03-2008 ( Royal Court – Ekstra po Kabaret )
  6. og. SPIKER kaszt. ur. 19-03-2008 ( Belenus – Skulica po Saphir )
  7. og. TEXEL siwy ur. 26-03-2008 ( Royal Court – Tracja po Llandaff )
  8. og. BURBON gn. ur. 13-04-2008 ( Royal Court – Błykotka po Llandaff )
  9. og. TOWER gn. ur. 17-04-2008 ( In Camer – Tewa po Saphir )
  10. kl. FLORA gn. ur. 20-04-2008 ( Royal Court – Fairy Tale po Sarhoob )
  11. kl. KONFEDERACJA kaszt. ur. 26-04-2008 ( In Camer – Kabała po Saphir )
  12. kl. NITKA gn. ur. 01-05-2008 ( In Camer – Nowela po Eternity's Breath )
  13. kl. EPIKA c.gn. ur. 05-05-2008 ( In Camera – Ewolucja po Saphir )
  14. og. SZTUCER gn. ur. 13-05-2008 ( Royal Court – Separacja po Alywar ) 

2007

  1. kl. SIŁACZKA kaszt. ur. 03-01-2007 ( Royal Court – Sygryda po Baby Bid )
  2. og. TYBALT siwy ur. 10-01-2007 ( Royal Court – Turbia po Nible )
  3. kl. SUBLIMACJA kaszt. ur. 20-01-2007 ( Don Corleone – Supremacja po Alywar )
  4. kl. TRANSKRYPCJA sk.gn. ur. 13-02-2007 ( Don Corleone – Topola po Behistoun )
  5. kl. TWIERDZA c.gn. ur. 26-02-2007 ( Royal Court – Teoria po Alcept )
  6. kl. AWANGARDA kaszt. ur. 03-30-2007 ( Don Corleone – Arietta po Kings Lake )
  7. kl. DEMETER sk.gn. ur. 06-03-2007 ( Don Corleone – Drobnostka po Saphir )
  8. og. OPTYK kaszt. ur. 13-03-2007 ( Don Corleone – Ozdoba po Saphir )
  9. og. SOKRATES kaszt. ur. 31-03-2007 ( Don Corleone – Skulica po Saphir )
  10. og. FAIRY WORLD kaszt. ur. 27-03-2007 ( Royal Cort – Fairy Tale po Sarhoob )
  11. og. SEX WORLD gn. ur. 01-04-2007 ( Royal Court – Sexpanna po Unoaprile )
  12. og. NEKTAR gn. ur. 07-04-2007 ( Royal Court – Nowela po Eternity's Breath )
  13. kl. SOTIA sk.gn. ur. 12-04-2007 ( Don Corleone – Sorbona po Saphir )
  14. kl. GROTESKA sk.gn. ur. 20-04-2007 ( Don Corleone – Galeria po All Hands On Deck )
  15. kl. SULSA c.kaszt. ur. 23-04-2007 ( Don Corleone – Strefa po Saphir )
  16. kl. NIESPOKOJNA gn. ur. 01-05-2007 ( Royal Court – Nestoria po Tioman Island )
  17. kl. KRUCJATA c.kaszt ur. 05-05-2007 ( Don Corleone – Kabała po Saphir )
  18. og. BRUDNY HARRY gn. ur. 07-05-2007 ( Royal Court – Berenika po Baby Bid )
  19. og. EUKALIPTUS gn. ur. 14-05-2007 ( Don Corleone – Eldona po Demon Club )
  20. kl. TRESKA c.kaszt. ur. 26-05-2007 ( Don Corleone – Tabora po Nible ) 

2006

  1. og. SPLIT kaszt. ur. 20-01-2006 ( Saphir – Sygryda po Baby Bid )
  2. og. TOKAJ c.siwy ur. 26-01-2006 ( Saphir – Turbia po Nible )
  3. kl. NODIA sk.gn. ur. 06-02-2006 ( Don Corleone – Nowela po Eternity's Breath )
  4. og. FAIRY GHOST c.gn. ur. 12-02-2006 ( Don Corleone – Fairy Tale po Sarhoob )
  5. kl. GREEN ROAD c.gn. ur. 15-03-2006 ( Don Corleone – Green Fee po Windwurf )
  6. kl. AKKA kaszt. ur. 17-03-2006 ( Don Corleone – Arietta po Kings Lake )
  7. og. ODER gn. ur. 17-03-2006 ( Don Corleone – Ozdoba po Saphir )
  8. kl. STEWA kaszt. ur. 27-03-2006 ( Don Corleone – Stola po Saphir )
  9. og. KADRYL kaszt. ur. 01-04-2006 ( Don Corleone – Kordylina po Chef Supreme )
  10. kl. GRATKA c.gn. ur. 02-04-2006 ( Don Corleone – Garda po Saphir )
  11. kl. SENGA kaszt. ur. 03-04-2006 ( In Camera – Skulica po Saphir )
  12. kl. KARARA gn. ur. 08-04-2006 ( Be My Chef – Kabała po Saphir )
  13. og. EDYTOR kaszt. ur. 11-04-2006 ( Belenus – Eldona po Demon Club )
  14. og. EGER gn. ur. 12-04-2006 ( Don Corleone – Ekstra po Kabaret )
  15. og. STAND gn. ur. 24-04-2006 ( Don Corleone – Sobota po Pawiment )
  16. og. TAROK gn. ur. 26-04-2006 ( Don Corleone – Tewa po Saphir )
  17. kl. NUTKA gn. ur. 30-04-2006 ( Don Corleone – Nestoria po Tioman Island )
  18. kl. TASZKA c.gn. ur. 02-05-2006 ( Don Corleone – Tejemnica po Saphir )
  19. og. SEZAM kaszt. ur. 03-05-2006 ( Don Corleone – Strefa po Saphir )
  20. kl. SALINA gn. ur. 08-05-2006 ( Don Corleone – Sorbona po Saphir )
  21. kl. BELGIA c.gn. ur. 13-05-2006 ( Don Corleone – Berenika po Baby Bid )
  22. og. EPILOG gn. ur. 15-05-2006 ( Don Corleone – Ewolucja po Sapir )
  23. og. SUDAN kary ur. 19-05-2006 ( Don Corleone – Strzała po Saphir )
  24. kl. TULZA c.gn. ur. 21-05-2006 ( Don Corleone – Tabora po Nible )