Ogiery czołowe:

OGIERY PEŁNEJ KRWI ANGIELSKIEJ STACJONUJĄCE W SK „IWNO” w latach 1946 – 2016

 

ROK 2016

 

TEMPELWÄCHTER gn. ur. 1994 ( Acatenango – Tempelwache po Königsstuhl )

ESTEJO gn. ur. 2004 ( Johan Cruyff – Este po The Noble Player )

RUTEN siwy ur. 2005 ( El Prado – Rash po Miswaki )

 

ROK 2015

Ogiery czołowe:

OGIERY PEŁNEJ KRWI ANGIELSKIEJ STACJONUJĄCE W SK „IWNO” w latach 1946 – 2016

 

ROK 2016

 

TEMPELWÄCHTER gn. ur. 1994 ( Acatenango – Tempelwache po Königsstuhl )

ESTEJO gn. ur. 2004 ( Johan Cruyff – Este po The Noble Player )

RUTEN siwy ur. 2005 ( El Prado – Rash po Miswaki )

 

ROK 2015

 

JAPE kary ur. 1989 ( Alleged – Northern Blossom po Snow Knight )

ROYAL COURT gn. ur. 1993 ( Sadler’s Wells – Rose of Jericho po Alleged )

TEMPELWÄCHTER gn. ur. 1994 ( Acatenango – Tempelwache po Königsstuhl )

ESTEJO gn. ur. 2004 ( Johan Cruyff – Este po The Noble Player )

 

ROK 2014

 

JAPE kary ur. 1989 ( Alleged – Northern Blossom po Snow Knight )

TEMPELWÄCHTER gn. ur. 1994 ( Acatenango – Tempelwache po Konigsstuhl )

JAM HETMAN kaszt. ur. 2001 ( Freedom’s Choice – Jambalaya po Beaconsfield )

ESTEJO gn. ur. 2004 ( Johan Cruyff – Este po The Noble Player )

SAFETY WIRE gn. ur. 2005 ( Anabaa – Sarabande po Woodman )

 

ROK 2013

 

JAPE kary ur. 1989 ( Alleged – Northern Blossom po Snow Knight )

TEMPELWÄCHTER gn. ur. 1994 ( Acatenango – Tempelwache po Konigsstuhl )

JAM HETMAN kaszt. ur. 2001 ( Freedom’s Choice – Jambalaya po Beaconsfield )

ESTEJO gn. ur. 2004 ( Johan Cruyff – Este po The Noble Player )

SAFETY WIRE gn. ur. 2005 ( Anabaa – Sarabande po Woodman )

 

ROK 2012

 

ROYAL COURT gn. ur. 1993 ( Sadler’s Wells – Rose of Jericho po Allged )

TEMPELWÄCHTER gn. ur. 1994 ( Acatenango – Tempelwache po Konigsstuhl )

JAM HETMAN kaszt. ur. 2001 ( Freedom’s Choice – Jambalaya po Beaconsfield )

 

ROK 2011

 

TEMPELWÄCHTER gn. ur. 1994 ( Acatenango – Tempelwache po Konigsstuhl )

JAM HETMAN kaszt. ur. 2001 ( Freedom’s Choice – Jambalaya po Beaconsfield )

 

ROK 2010

 

SORBIE TOWER gn. ur. 1993 ( Soviet Lad – Nozet po Nishapour )

JAM HETMAN kaszt. ur. 2001 ( Freedom’s Choice – Jambalaya po Beaconsfield )

 

ROK 2009

 

SORBIE TOWER gn. ur. 1993 ( Soviet Lad – Nozet po Nishapour )

ZAFONIUM kaszt. ur. 1997 ( Zafonic – Bint Pasha po Affrmed )

JAM HETMAN kaszt. ur. 2001 ( Freedom’s Choice – Jambalaya po Beaconsfield )

 

ROK 2008

 

JAPE kary ur. 1989 ( Alleged – Northern Blossom po Snow Knight )

SORBIE TOWER gn. ur. 1993 ( Soviet Lad – Nozet po Nishapour )

JAM HETMAN kaszt. ur. 2001 ( Freedom’s Choice – Jambalaya po Beaconsfield )

 

ROK 2007

 

IN CAMERA gn. ur. 1992 ( Sadler’s Wells – Clandestina po Secretariat )

ROYAL COURT gn. ur. 1993 ( Sadler’s Wells – Rose of Jericho po Alleged )

 

ROK 2006

 

DON CORLEONE kary ur. 1992 ( Caerleon – Dance By Night po Northfields )

ROYAL COURT gn. ur. 1993 ( Sadler’s Wells – Rose of Jericho po Alleged )

 

ROK 2005

 

SAPHIR gn. ur. 1985 ( Surumu – Smeralda po Dschingis Khan )

DON CORLEONE kary ur. 1992 ( Caerleon – Dance By Night po Northfields )

 

ROK 2004

 

SAPHIR gn. ur. 1985 ( Surumu – Smeralda po Dschingis Khan )

ENJOY PLAN gn. ur. 1990 ( Alydar – Bel Sheba po Lt Stevens )

 

ROK 2003

 

ENJOY PLAN gn. ur. 1990 ( Alydar – Bel Sheba po Lt Stevens )

LLANDAFF kaszt. ur. 1990 ( Lyphard – Dahlia po Vaguely Noble )

 

ROK 2002

 

ALL HANDS ON DECK kaszt. ur. 1982 ( Topsider – Aware po Buckpasser )

ALYWAR kaszt. ur. 1988 ( Alydar – Black Eyed Luck po Prince Royal II )

LLANDAFF kaszt. ur. 1990 ( Lyphard – Dahlia po Vaguely Noble )

 

ROK 2001

 

ALL HANDS ON DECK kaszt. ur. 1982 ( Topsider – Aware po Buckpasser )

ALYWAR kaszt. ur. 1988 ( Alydar – Black Eyed Luck po Prince Royal II )

 

ROK 2000

 

KABARET gn. ur. 1995 ( Tytoń – Komedia po Pyjama Hunt )

SAPHIR gn. ur. 1985 ( Surumu – Smeralda po Dschingis Khan )

 

ROK 1999

 

KABARET gn. ur. 1995 ( Tytoń – Komedia po Pyjama Hunt )

SAPHIR gn. ur. 1985 ( Surumu – Smeralda po Dschingis Khan )

 

ROK 1998

 

SAPHIR gn. ur. 1985 ( Surumu – Smeralda po Dschingis Khan )

TIOMAN ISLAND siwy ur. 1990 ( Midyan – Catch The Sun po Kalaglow )

 

ROK 1997

 

SAPHIR gn. ur. 1985 ( Surumu – Smeralda po Dschingis Khan )

TIOMAN ISLAND siwy ur. 1990 ( Midyan – Catch The Sun po Kalaglow )

 

ROK 1996

 

ALAGOS gn. ur. 1983 ( Nebos – Aguada po Literat )

SAPHIR gn. ur. 1985 ( Surumu – Smeralda po Dschingis Khan )

TIOMAN ISLAND siwy ur. 1990 ( Midyan – Catch The Sun po Kalaglow )

 

 

ROK 1995

 

BABY BID siwy ur. 1982 ( Spectacular Bid – So Joyful po So Bold )

ALAGOS gn. ur. 1983 ( Nebos – Aguada po Literat )

SAPHIR gn. ur. 1985 ( Surumu – Smeralda po Dschingis Khan )

 

ROK 1994

 

BABY BID siwy ur. 1982 ( Spectacular Bid – So Joyful po So Bold )

ALAGOS gn. ur. 1983 ( Nebos – Aguada po Literat )

NIBLE gn. ur. 1984 ( Sallust – Novalessa po Northfields )

 

ROK 1993

 

BABY BID siwy ur. 1982 ( Spectacular Bid – So Joyful po So Bold )

ALAGOS gn. ur. 1983 ( Nebos – Aguada po Literat )

NIBLE gn. ur. 1984 ( Sallust – Novalessa po Northfields )

SAPHIR gn. ur. 1985 ( Surumu – Smeralda po Dschingis Khan )

ROK 1992

 

BABY BID siwy ur. 1982 ( Spectacular Bid – So Joyful po So Bold )

ALAGOS gn. ur. 1983 ( Nebos – Aguada po Literat )

NIBLE gn. ur. 1984 ( Sallust – Novalessa po Northfields )

SAPHIR gn. ur. 1985 ( Surumu – Smeralda po Dschingis Khan )

 

ROK 1991

 

BABY BID siwy ur. 1982 ( Spectacular Bid – So Joyful po So Bold )

ALAGOS gn. ur. 1983 ( Nebos – Aguada po Literat )

SAPHIR gn. ur. 1985 ( Surumu – Smeralda po Dschingis Khan )

 

ROK 1990

 

BEAUVALLON gn. ur. 1971 ( Val De Loir – Bella Carlotta po Charlottes Ville )

REVLON BOY c.gn. ur. 1976 ( Blauer Reiter – Raffaela po Neckart )

UNOAPRILE gn. ur. 1977 ( Kalamoun – Ussin po Hogarth )

 

ROK 1989

 

BEAUVALLON gn. ur. 1971 ( Val De Loir – Bella Carlotta po Charlottes Ville )

REVLON BOY c.gn. ur. 1976 ( Blauer Reiter – Raffaela po Neckart )

KASTET gn. ur. 1983 ( Dakota – Kokaina po Saragan )

 

ROK 1988

 

DEMON CLUB gn. ur. 1978 ( Club House – Demona po Masis )

LONG MEADOWS gn. ur. 1979 ( Sham – Cheveley Princess )

 

ROK 1987

 

PAWIMENT c.gn. ur. 1974 ( Mehari – Pytia po De Corte )

DEMON CLUB gn. ur. 1978 ( Club House – Demona po Masis )

ORLOV gn. ur. 1981 ( Nijinsky – Something Super po Promised Land )

 

ROK 1986

 

PARYSÓW kaszt. ur. 1969 ( Quorum – Palinode po Pall Mall )

AKCEPT gn. ur. 1976 ( Waidwerk – Aklamacja po Negresco )

NEMAN c.gn. ur. 1981 ( Dakota – Narew po Mehari )

 

ROK 1985

 

BEHISTOUN sk.gn. ur. 1963 ( O’grady – Beotie po Worden )

PARYSÓW kaszt. ur. 1969 ( Quorum – Palinode po Pall Mall )

PAWIMENT c.gn. ur. 1974 ( Mehari – Pytia po De Corte )

 

ROK 1984

 

BEHISTOUN sk.gn. ur. 1963 ( O’grady – Beotie po Worden )

AKCEPT gn. ur. 1976 ( Waidwerk – Aklamacja po Negresco )

BABANT sk.gn. ur. 1972 ( Luciano – Belleary po Blasius )

 

ROK 1983

 

MEHARI gn. ur. 1963 ( Lavandin – Eos po Solferino )

AKCEPT gn. ur. 1976 ( Waidwerk – Aklamacja po Negresco )

BABANT sk.gn. ur. 1972 ( Luciano – Belleary po Blasius )

 

ROK 1982

 

MEHARI gn. ur. 1963 ( Lavandin – Eos po Solferino )

CZERKIES kaszt. ur. 1971 ( Erotyk – Czeremcha po Merry Minstrel )

BABANT sk.gn. ur. 1972 ( Luciano – Belleary po Blasius )

 

ROK 1981

 

MEHARI gn. ur. 1963 ( Lavandin – Eos po Solferino )

CZERKIES kaszt. ur. 1971 ( Erotyk – Czeremcha po Merry Minstrel )

BABANT sk.gn. ur. 1972 ( Luciano – Belleary po Blasius )

 

ROK 1980

 

MEHARI gn. ur. 1963 ( Lavandin – Eos po Solferino )

EFFORT gn. ur. 1964 ( Turysta – Erba po Pilade )

CZERKIES kaszt. ur. 1971 ( Erotyk – Czeremcha po Merry Minstrel )

 

ROK 1979

 

TUNY gn. ur. 1959 ( Zucchero – Marsyaka po Marsyas II )

MEHARI gn. ur. 1963 ( Lavandin – Eos po Solferino )

EFFORT gn. ur. 1964 ( Turysta – Erba po Pilade )

 

ROK 1978

 

NEGRESCO sk.gn. ur. 1957 ( Sica Boy – Folle Nuit po Asrtophel )

TUNY gn. ur. 1959 ( Zucchero – Marsyaka po Marsyas II )

EFFORT gn. ur. 1964 ( Turysta – Erba po Pilade )

CLUB HOUSE gn. ur. 1970 ( Pall Mall – Country House po Vieux Manoir )

ISKIERNIK gn. ur. 1972 ( Tuny – Istebna po Pink Pearl )

 

ROK 1977

 

NEGRESCO c.gn. ur. 1957 ( Sica Boy – Folle Nuit po Astrophel )

TUNY gn. ur. 1959 ( Zucchero – Marsyaka po Marsyas II )

EFFORT gn. ur. 1964 ( Turysta – Erba po Pilade )

CLUB HOUSE gn. ur. 1970 ( Pall Mall – Country House po Vieux Manoir )

 

 

ROK 1976

 

NEGRESCO c.gn. ur. 1957 ( Sica Boy – Folle Nuit po Astrophel )

TUNY gn. ur. 1959 ( Zucchero – Marsyaka po Marsyas II )

EFFORT gn. ur. 1964 ( Turysta – Erba po Pilade )

 

ROK 1975

 

NEGRESCO c.gn. ur. 1957 ( Sica Boy – Folle Nuit po Astrophel )

TUNY gn. ur. 1959 ( Zucchero – Marsyaka po Marsyas II )

TAURÓW c.gn. ur. 1961 ( Maranon – Tarnawa po Pilade )

EFFORT gn. ur. 1964 ( Turysta – Erba po Pilade )

 

ROK 1974

 

TAURÓW c.gn. ur. 1961 ( Maranon – Tarnawa po Pilade )

MANDAT sk.gn. ur. 1969 ( Stein Adler – Mako po Gundomar )

 

ROK 1973

 

TAURÓW c.gn. ur. 1961 ( Maranon – Tarnawa po Pilade )

ST. PADARN gn. ur. 1964 ( St. Paddy – Abelia po Abernant )

 

ROK 1972

 

TUNY gn. ur. 1959 ( Zucchero – Marsyaka po Marsyas II )

TAURÓW c.gn. ur. 1961 ( Maranon – Tarnawa po Pilade )

EFFORT gn. ur. 1964 ( Turysta – Erba po Pilade )

 

ROK 1971

 

TUNY gn. ur. 1959 ( Zucchero – Marsyaka po Marsyas II )

MINTMASTER kaszt. ur. 1961 ( Colonist II – Joyful Christine po Mustang )

TAURÓW c.gn. ur. 1961 ( Maranon – Tarnawa po Pilade )

 

ROK 1970

 

TUNY gn. ur. 1959 ( Zucchero – Marsyaka po Marsyas II )

MINTMASTER kaszt. ur. 1961 ( Colonist II – Joyful Christine po Mustang )

EFFORT gn. ur. 1964 ( Turysta – Erba po Pilade )

 

ROK 1969

 

TUNY gn. ur. 1959 ( Zucchero – Marsyaka po Marsyas II )

MINTMASTER kaszt. ur. 1961 ( Colonist II – Joyful Christine po Mustang )

 

ROK 1968

 

JONGLEUR c.gn. ur. 1953 ( Sayajirao – Turkish Tune po Turkhan )

TUNY gn. ur. 1959 ( Zucchero – Marsyaka po Marsyas II )

MINTMASTER kaszt. ur. 1961 ( Colonist II – Joyful Christine po Mustang )

 

ROK 1967

 

JONGLEUR c.gn. ur. 1953 ( Sayajirao – Turkish Tune po Turkhan )

TUNY gn. ur. 1959 ( Zucchero – Marsyaka po Marsyas II )

 

ROK 1966

 

CEREMONIAŁ siwy ur. 1949 ( Pilade – Bourette po Der Mohr )

DE CORTE gn. ur. 1951 ( San II – Dossa Dossi po Spike Island )

TUNY gn. ur. 1959 ( Zucchero – Marsyaka po Marsyas II )

 

ROK 1965

 

CEREMONIAŁ siwy ur. 1949 ( Pilade – Bourette po Der Mohr )

DE CORTE gn. ur. 1951 ( San II – Dossa Dossi po Spike Island )

TUNY gn. ur. 1959 ( Zucchero – Marsyaka po Marsyas II )

 

ROK 1964

 

CEREMONIAŁ siwy ur. 1949 ( Pilade – Bourette po Der Mohr )

DE CORTE gn. ur. 1951 ( San II – Dossa Dossi po Spike Island )

TUNY gn. ur. 1959 ( Zucchero – Marsyaka po Marsyas II )

 

ROK 1963

 

AQUINO gn. ur. 1948 ( Tornado – Apulia po Apelle )

CEREMONIAŁ siwy ur. 1949 ( Pilade – Bourette po Der Mohr )

 

ROK 1962

 

AQUINO gn. ur. 1948 ( Tornado – Apulia po Apelle )

CEREMONIAŁ siwy ur. 1949 ( Pilade – Bourette po Der Mohr )

 

ROK 1961

 

AQUINO gn. ur. 1948 ( Tornado – Apulia po Apelle )

CEREMONIAŁ siwy ur. 1949 ( Pilade – Bourette po Der Mohr )

 

ROK 1960

 

AQUINO gn. ur. 1948 ( Tornado – Apulia po Apelle )

CEREMONIAŁ siwy ur. 1949 ( Pilade – Bourette po Der Mohr )

 

ROK 1959

 

AQUINO gn. ur. 1948 ( Tornado – Apulia po Apelle )

CEREMONIAŁ siwy ur. 1949 ( Pilade – Bourette po Der Mohr )

 

ROK 1958

 

AQUINO gn. ur. 1948 ( Tornado – Apulia po Apelle )

ARRAS kary ur. 1948 ( Rapace – Argiliere po Mont Saint Eloi )

 

ROK 1957

 

ARRAS kary ur. 1948 ( Rapace – Argiliere po Mont Saint Eloi )

PINK PEARL gn. ur. 1948 ( Pilade – Rosa Nera po Nektar )

 

ROK 1956

 

ARRAS kary ur. 1948 ( Rapace – Argiliere po Mont Saint Eloi )

PINK PEARL gn. ur. 1948 ( Pilade – Rosa Nera po Nektar )

 

ROK 1955

 

SICKINGEN sk.gn. ur. 1937 ( Ferro – Symmetrie po Herold )

PINK PEARL gn. ur. 1948 ( Pilade – Rosa Nera po Nektar )

 

ROK 1954

 

TURF c.gn. ur. 1947 ( Historic – Turkish Lady po Turkhan )

PINK PEARL gn. ur. 1948 ( Pilade – Rosa Nera po Nektar )

 

ROK 1953

 

PING PONG kaszt. ur. 1932 ( Pharos – Pie Voleuse po Bridaine )

SICKINGEN sk.gn. ur. 1937 ( Ferro – Symmetrie po Herold )

TURF c.gn. ur. 1947 ( Historic – Turkish Lady po Turkhan )

 

ROK 1952

 

PING PONG kaszt. ur. 1932 ( Pharos – Pie Voleuse po Bridaine )

SICKINGEN sk.gn. ur. 1937 ( Ferro – Symmetrie po Herold )

 

ROK 1951

 

PING PONG kaszt. ur. 1932 ( Pharos – Pie Voleuse po Bridaine )

SICKINGEN sk.gn. ur. 1937 ( Ferro – Symmetrie po Herold )

DAR ES SALAM gn. ur. 1945 ( Nearco – Gold Leaf II po Clarissimus )

 

ROK 1950

 

PING PONG kaszt. ur. 1932 ( Pharos – Pie Voleuse po Bridaine )

DAR ES SALAM gn. ur. 1945 ( Nearco – Gold Leaf II po Clarissimus )

 

ROK 1949

 

PING PONG kaszt. ur. 1932 ( Pharos – Pie Voleuse po Bridaine )

 

ROK 1948

 

PING PONG kaszt. ur. 1932 ( Pharos – Pie Voleuse po Bridaine )

 

ROK 1947

 

PING PONG kaszt. ur. 1932 ( Pharos – Pie Voleuse po Bridaine )

 

ROK 1946

 

PING PONG kaszt. ur. 1932 ( Pharos – Pie Voleuse po Bridaine )

 

 

 

klacze matki:

KLACZE MATKI

OSOBA DO KONTAKTU:

Magdalena Żurowska

+48 693 343 474

+48 696 083 859

magda.iwno@interia.pl

 

KLACZE STADO – HODOWLANE IWNO

ODDZIAŁ IWNO

 

Bambina gn. ur. 2005 ( Jape – Bałamutka po Dixeland )

Błyskotka gn. ur. 2003 ( Llandaff – Berenika po Baby Bid )

Drobnostka c.gn. ur. 1999 ( Saphir – Dostawa po Effort )

Inulina gn. ur. 2010 ( Jape – Imogena po Fourth of June )

Irlandka sk.gn. ur. 2000 ( Marignan – Ivana po Taufan )

Junona gn. ur. 1993 ( Omen – Judoma po Narzan )

Kadencja gn. ur. 2009 ( Jape – Kordylina po Chef Supreme )

Kompozycja gn. ur. 2001 ( Don Corleone – Kordylina po Chef Supreme )

Kristel kaszt. ur. 2001 ( Jape – Kristen po Who Knows )

Moja Słodycz gn. ur.2006 ( Jape – Moja Śliczna po Neman )

Narracja gn. ur. 2004 ( Enjoy Plan – Nestoria po Tioman Island )

Nigra c.gn. ur. 2004 ( Jape – Nidelva po Precocius )

Obiekcja kaszt. ur. 2010 ( Sorbie Tower – Ozdoba po Saphir )

Saratoga kaszt. ur. 2004 ( Enjoy Plan – Strafa po Saphir )

Sekwencja gn. ur. 2009 ( Jape – Sygryda po Baby Bid )

Separacja kaszt. ur. 2002 ( Alywar – Sobota po Pawiment )

Sontra gn. ur. 2005 ( Saphir – Sygryda po Baby Bid )

Supremacja gn. ur. 2000 ( Alywar – Sobota po Pawiment )

Sygryda gn. ur. 1997 ( Baby Bid – Struma po Parysów )

Tracja siwa ur. 2003 ( Llandaff – Turbia po Nible )

Turbia siwa ur. 1995 ( Nible – Truskawka po Pawiment )

Ukajali gn. ur. 2000 ( Royal Court – Upsala po Who Knows )

Zarita kaszt. ur. 2000 ( Freedom Cry – Zagara po Dixeland )

KLACZE STADO – HODOWLANE

 

ODDZIAŁ GOLEJEWKO

Daphnae gn. ur. 2005 ( Jape – Daghara po Revlon Boy )
Decora gn. ur. 2006 ( Belenus – Delonta po Juror )
Harmonia gn. ur. 2008 ( Belenus – Hipoletta po All Hands On Deck )
Imogena kaszt. ur. 2002 ( Fourth of June – Imka po Dakota )
Isla kaszt. ur. 2006 ( Belenus – Imka po Dakota )
Jałta gn. ur. 2009 ( Belenus – Jesienna Aura po Royal Court )
Konbola kaszt. ur. 2007 ( Belenus – Konsola po Fourth of June )
Kornwalia c.gn ur. 2010 ( Jape – Kornelia po Who Knows )
Królowa Śniegu kaszt. ur. 2001 ( Don Corleone – Królowa Balu po Demon Club )
Kryspina gn. ur. 2008 ( Belenus – Klara po Who Knows )
Księżna Śniegu kaszt. ur. 2008 ( Belenus – Królowa Śniegu po Don Corleone )
Kornelia sk.gn. ur. 1996 ( Who Knows – Korona po Lord Hippo )
Narkoza gn. ur. 2009 ( Belenus – Nitisara po Don Corleone )
Nebbia gn. ur. 2002 ( Royal Court – Nemezia po Dakota )
Nemi kara ur. 2003 ( Saphir – Nemzeia po Dakota )
Nechamia gn. ur. 2000 ( Enjoy Plan – Netanya po Canadian Winter )
Nicolena kaszt. ur. 2008 ( Belenus – Nicoletta po Venecuela )
Nitonia gn. ur. 2007 ( Belenus – Nidelva po Precocious )
Nobila gn. ur. 2000 ( Saphir – Novara po Dniepr )
Nonna c.gn. ur. 2002 ( Fourth of June – Norencja po Who Knows )
Nomentana gn. ur. 2005 ( Jape – Norencja po Who Knows )
Norbilla kaszt. ur. 2011 ( Jape – Nobila po Saphir )
Tawuła gn. ur. 2004 ( Jape – Tabaka po Pyjama Hunt )
Turkawka kaszt. ur. 2000 ( Krater – Turówka po Pyjama Hunt )
Treonina gn. ur. 2010 ( Jape – Tassinaia po Enjoy Plan )
Trypsyna kaszt. ur. 2006 ( Be My Chief – Turkawka po Krater )

 

 

 

źrebięta:

 

Źrebięta urodzone w Iwnie w latach 2006 – 2016

OSOBA DO KONTAKTU:

Magdalena Żurowska

+48 693 343 474

+48 696 083 859

magda.iwno@interia.pl

 

2016

1. kl. BOTANIKA gn. ur. 18-02- 2016 ( Estejo – Błyskotka po Llandaff )

2. og. DIARADO gn. ur. 09-05- 2016 ( Estejo – Drobnostka po Saphir )

3. kl. INTEGRACJA kaszt. ur. 09-01- 2017 ( Tempelwächter – Irlandka po Marignan )

4. kl. JUSITIA gn. ur. 25-04- 2016 ( Tempelwächter – Junona po Omen )

5. og. KATMANDU kaszt. ur. 12-04- 2016 ( Tempelwächter – Kristel po Jape )

6. og. MÓJ SŁODKI gn. ur. 13-01- 2016 ( Tempelwächter – Moja Słodycz po Jape )

7. og. NEAPOL gn. ur. 02-05- 2016 ( Tempelwächter – Narracja po Enjoy Plan )

8. kl. NOKOZJA c.gn. ur. 13-04- 2016 ( Tempelwächter – Nigra po Jape )

9. kl. OCEANIKA kaszt. ur. 13-03- 2016 ( Estejo – Obiekcja po Sorbie Tower )

10. kl. SEMIRAMIDA gn. ur. 30-03- 2016 ( Estejo – Separacja po Alywar )

11. kl. SZAFIRKA gn. ur. 06-05- 2016 ( Estejo – Sontra po Saphir )

12. og. SYRON gn. ur. 20-02- 2016 ( Estejo – Sygryda po Baby Bid )

13. og. TAURON gn. ur. 05-02- 2016 ( Estejo – Tracja po Llandaff )

14. kl. UKKA gn. ur. 26-03- 2016 ( Estejo – Ukajali po Royal Court )

2015

kl. IZIS kaszt. ur. 03-01-2015 ( Tempelwächter – Irlandka po Marignan )
og. KANCLERZ gn. ur. 14-01-2015 ( Tempelwächter – Kadencja po Jape )
og. KMICIC kaszt. ur. 19-01-2015 ( Tempelwächter – Kristel po Jape )
og. SYGRYD gn. ur. 19-01-2015 ( Estejo – Sygryda po Baby Bid )
og. BRANDON gn. ur. 21-01-2015 ( Jape – Błyskotka po Llandaff )
kl. NIBELLA gn. ur. 03-03-2015 ( Tempelwächter – Nigra po Jape )
og. DARGO gn. ur. 14-03-2015 ( Estejo – Doris po Gentlewave )
kl. UZZA gn. ur. 01-04-2015 (Tempelwächte – Urania po Jape )
og. SORRENO gn. ur. 03-04-2015 ( Estejo – Sontra po Saphir )
og. JUGANIS gn. ur. 04.04.2015 ( Estejo – Junona po Omen )
kl. SANGA gn ur. 05-04-2015 ( Safety Wire – Saratoga po Enjoy Plan )
og. GRIMM kaszt. ur. 13-04-2015 ( Tempelwächter – Galeria po All Hands On Deck)
og. KOMANDOS gn. ur. 08-05-2015 ( Tempelwächter – Kompozycja po Don Corleone )

2014

kl. INSIGNIA gn. ur. 02-01-2014 ( Jape – Irlandka po Marignan )
kl. TUNGARIA siwa ur. 04-01-2104 ( Safety Wire – Turbia po Nible
og. KREATOR kaszt. ur. 16-01-2014 ( Tempelwächter – Kristel po Jape )
kl. SYRIA gn. ur. 13-03-2014 ( Estejo – Separacja po Alywar )
og. GIBLARTAR gn. ur. 14-03-2014 ( Tempelwächter – Garda po Saphir )
kl. SOKORTA c.gn. ur. 17-03-2014 ( Jape – Sontra po Saphir )
og. SALVADOR gn. ur. 18-03-2014 ( Safety Wire – Saratoga po Enjoy Plan )
og. JANTAR gn. ur.24-03-2014 ( Estejo – Junona po Omen )
kl. GRUZJA sk.gn. ur. 31-03-2014 ( Tempelwächter – Galeria po All Hands On Deck )
og. TUNIS kaszt. ur. 06-04-2014 ( Estejo – Tracja po Llandaff )
og. KAIR kaszt. ur. 15-04-2014 ( Estejo – Kordylina po Chef Supreme )
kl. SERBIA gn. ur. 23-04-2014 ( Tempelwächter – Sekewncja po Jape )
kl. SENJA kaszt. ur. 08-05-2014 ( Estejo – Strzała po Saphir )
kl. MONAKO gn. ur. 15-05-2014 ( Tempelwächter – Moja Słodycz po Jape )
og. SAIPAN sk.gn. ur. 23-05-2014 ( Tempelwächter – Strefa po Saphir )
kl. TYBERIA c.gn. ur. 26-05-2014 ( Estejo – Tewa po saphir )
kl. SPORADA gn. ur. 30-05-2014 ( Estejo – Supremacja po Alywar )
og. EKWADOR gn. ur. 11-06-2014 ( Tempelwächter – Ewolucja po Saphir )

2013

kl. KIRYSAŁKA sk.gn. ur. 02-01-2013 ( Nowogródek – Kristal po Jape )
kl. SYMETRIA gn. ur. 13-01-2013 ( Tempelwächter – Sygryda po Baby Bid )
og. SOBIEPAN gn. ur. 05-02-2013 ( Tempelwächter – Sontra po Saphir )
kl. TYFONA kaszt(s) ur. 10-02-2013 ( Tempelwächter – Tracja po Llandaff )
og. KIARON gn. ur. 21-02-2013 ( Indy Champ – Kiara po Enjoy Plan )
og. KORDYLIUSZ gn. ur. 17-03-2013 ( Tempelwächter – Kordylina po Chef Supreme )
og. JUNOMIR gn. ur. 20-03-2013 ( Royal Court – Junona po Omen )
kl. BOGINI gn. ur. 21-03-2013 ( Royal Court – Błyskotak po Llandaff )
og. KALABRUS gn. ur. 25-03-2013 ( Royal Court – Kalabria po Enjoy Plan )
kl. SANGARA kaszt. ur. 28-03-2013 ( Royal Court – Saratoga po Enjoy Plan )
kl. GALERIANKA gn. ur. 04-04-2013 ( Royal Court – Galeria po All Hands On Deck )
kl. TEWNIA gn. ur. 18-04-2013 ( Royal Court – Tewa po Saphir )
og. STRZELNIK gn. ur. 21-04-2013 ( Royal Court – Strzała po Saphir )
kl. ODYSA gn. ur. 22-04-2013 ( Tempelwächter – Ozdoba po Saphir )
og. SYKSTUS gn. ur. 13-05-2013 ( Tempelwächter – Sekwencja po Jape )
og. SANDOR gn. ur. 19-05-2013 ( Tempelwächter – Skulica po Saphir )
og. SUWENIR c.gn. ur. 24-05-2013 ( Tempelwächter – Supremacja po Alywar )
kl. EUNOMIA gn. ur. 25-05-2013 ( Tempelwächter – Ewolucja po Saphir )

2012

kl. IWNIANKA sk.gn. ur. 03-01-2012 ( Tempelwächter – Irlandka po Mariqnan )
kl. SYRENA kaszt. ur. 07-01-2012 ( Tempelwächter – Sygryda po Baby Bid )
kl. SULIVIA kaszt. ur. 10-02-2012 ( Tempelwächter – Supremacja po Alywar )
og. NOVITOR gn. ur. 06-02-2012 ( Tempelwächter – Nowela po Eternity’s Breath )
kl. KALEDONIA gn. ur. 11-02-2012 ( Tempelwächter – Kalabria po Enjoy Plan )
kl. JUNONKA gn. ur. 16-02-2012 ( Jam Hetman – Junona po Omen )
og. SOBOL gn. ur. 29-02-2012 ( Tempelwächter – Sontra po Saphir )
kl. TASMANIA siwa ur. 29-02-2012 ( Tempelwächter – Tracja po Llandaff )
kl. TURBIKA siwa ur. 04-03-2012 ( Tempelwächter – Turbia po Nible )
og. BREGO gn. ur. 30-03-2012 ( Tempelwächter – Błyskotka po Llandaff )
kl. SKRUCHA gn. ur. 22-04-2012 ( Jam Hetman – Skulica po Saphir )
og. NAPASTNIK c.gn. ur. 17-05-2012 ( Tempelwächter – Narracja po Enjoy Plan )

2011

kl. TESLA c.gn. ur. 02-01-2011 ( Sorbie Tower – Turbia po Nible )
kl. SAKSONIA gn. ur. 31-01-2011 ( Sorbia Tower – Sygryda po Baby Bid )
kl. KATARINA gn. ur. 20-02-2011 ( Jape – Kalabria po Enjoy Plan )
og. NEJRAN gn. ur. 18-02-2011 ( Sorbia Tower – Nowela po Eternity’s Breath )
kl. SYMPATIA gn. ur. 27-02-2011 ( Sorbia Tower – Separacja po Alywar )
kl. TANA c.gn. ur. 13-03-2011 ( Jape – Tewa po Saphir )
kl. TATIANA kaszt. ur. 18-03-2011 ( Jam Hetman – Tracja po Llandaff )
kl. DELICJA gn. ur. 29-03-2011 ( Sorbia Tower – Drobnostka po Saphir )
og. SPRING gn. ur. 02-04-2011 ( Sorbie Tower – Skulica po Saphir )
og. BAŁTYK gn. ur. 04-04-2011 ( Jam Hetman – Błyskotka po Llandaff )
og. KARNET kaszt. ur. 05-04-2011 ( Sorbia Tower – Kabała po Saphir )
kl. GWINEA gn. ur. 08-04-2011 ( Jam Hetman – Galeria po All Hands On Deck )
og. SUMMER DAY gn. ur. 10-04-2011 ( Sorbie Tower – Saratoga po Enjoy Plan )
og. KRYSZTAŁ gn. ur. 15-04-2011 ( Jam Hetman – Kordylina po Chef Supreme )
kl. NUTRIA gn. ur. 16-04-2011 ( Sorbia Tower – Narracja po Enjoy Plan )
og. SYBIR gn. ur. 25-04-2011 ( Sorbie Tower – Stola po Saphir )
kl. NEONKA gn. ur. 30-04-2011 ( Sorbie Tower – Nestoria po Tioman Island )
og. SWINGER kaszt. ur. 06-05-2011 ( Sorbia Tower – Sexta po Enjoy Plan )

2010

og. TOM SPEED siwy ur. 02-01-2010 ( Sorbie Tower – Turbia po Nible )
og. SIN AND RICH gn. ur. 08-01-2010 ( Sorbie Tower – Sygryda po Baby Bid )
kl. DEDYKACJA gn. ur. 08-01-2010 ( Sorbie Tower – Drobnostka po Saphir )
kl. BABT BLUS gn. ur. 10-01-2010 ( Zafonium – Berenika po Baby Bid )
kl. GŁĘBINA gn. ur. 25-01-2010 ( Sorbia Tower – Galeria po All Hands On Deck )
og. KAPRYS gn. ur. 02-03-2010 ( Sorbie Tower – Kordylina po Chef Supreme )
og. SEVEN SINS gn. ur. 04-02-2010 ( Sorbia Tower – Saratoga po Enjoy Plan )
kl. JUST LOVE c.gn. ur. 22-02-2010 ( Sorbie Tower – Junona po Omen )
og. SADUCEUSZ gn. ur. 24-02-2010 ( Sorbie Tower – Supremacja po Alywar )
kl. STAR DOLL kaszt. ur. 23-02-2010 ( Sorbie Tower – Separacja po Alywar )
kl. SALOPA kaszt. ur. 27-02-2010 ( Zafonium – Strefa po Saphir )
kl. OBIEKCJA kaszt. ur. 08-03-2010 ( Sorbie Tower – Ozdoba po Saphir )
kl. GALOPADA gn. ur. 09-03-2010 ( Sorbie Tower – Garda po Saphir )
kl. NAFTA gn. ur. 21-03-2010 ( Zafonium – Narracja po Enjoy Plan )
kl. SPEED DANCE gn. ur. 30-03-2010 ( Sorbie Tower – Skulica po Saphir )
og. SANG JANG gn. ur. 05-04-2010 ( Sorbie Tower – Sygryda po Baby Bid )
kl. TABASCO DONNA gn. ur. 05-04-2010 ( Sorbie Tower – Tracja po Llandaff )
og. BELIAR gn. ur. 08-04-2010 ( Jam Hetman – Błyskotka po Llandaff )
kl. KAPPA COLADA kaszt. ur. 25-04-2010 ( Sorbie Tower – Kabała po Saphir )
kl. KOPENHAGA gn. ur. 25-04-2010 ( Zafonium – Kalabria po Enjoy Plan )

2009

kl. SEKWENCJA gn. ur. 02-01-2009 ( Jape – Sygryda po Baby Bid )
og. TYBERIUSZ siwy ur. 15-01-2009 ( Jape – Turbia po Nible )
kl. KADENCJA gn. ur. 30-01-2009 ( Jape – Kordylina po Chef Supreme )
og. JEREMIASZ gn. ur. 31-01-2009 ( Jam Hetman – Junona po Omen )
og. SANCHEZ kasz. ur. 03-02-2009 ( Jam Hetman – Stola po Saphir )
kl. ELEKTRA c.gn. ur. 20-02-2009 ( Jape – Ekstra po Kabaret )
og. OCZAR kaszt. ur. 03-03-2009 ( Jape – Ozdoba po Saphir )
kl. SIMKA kaszt. ur. 07-03-2009 ( Jape – Strefa po Saphir )
kl. SYLABA c.gn. ur. 08-03-2009 ( Jape – Supremacja po Alywar )
kl. BAWARIA gn. ur. 06-04-2009 ( Sorbie Tower – Błyskotka po Llandaff )
kl. TYGRYSKA kaszt. ur. 07-04-2009 ( Jam Hetman – Tracja po Llandaff )
og. FIKUS gn. ur. 14-04-2009 ( Sorbie Tower – Fairy Tale po Sarhoob )
kl. SANTONINA c.gn. ur. 19-04-2009 ( Jape – Skulica po Saphir )
og. ARNOLD kaszt. ur. 24-04-2009 ( Jam Hetman – Arietta po Kings Lake )
og. TOJAD kaszt. ur. 30-04-2009 ( Sorbie Tower – Tewa po Saphir )
og. KADET kaszt. ur. 19-05-2009 ( Jam Hetman – Kabała po Saphir )
kl. NIEZAWODNA gn. ur. 24-05-2009 ( Sorbie Tower – Nowela po Eternity’s Breath )
kl. NOMINACJA gn. ur. 25-05-2009 ( Sorbie Tower – Nestoria po Tioman Island )

2008

kl. TEKSTURA siwa ur. 12-01-2008 ( Jape – Turbia po Nible )
kl. SUPERNOVA gn. ur. 21-01-2008 ( Jape – Stgryda po Baby Bid )
kl. AMAZONKA kaszt. ur. 03-03-2008 ( Belenus – Arietta po Kings Lake )
kl. ODNOWA kaszt. ur. 07-03-2008 ( Belenus – Ozdoba po Saphir )
kl. ELONGACJA gn. ur. 07-03-2008 ( Royal Court – Ekstra po Kabaret )
og. SPIKER kaszt. ur. 19-03-2008 ( Belenus – Skulica po Saphir )
og. TEXEL siwy ur. 26-03-2008 ( Royal Court – Tracja po Llandaff )
og. BURBON gn. ur. 13-04-2008 ( Royal Court – Błykotka po Llandaff )
og. TOWER gn. ur. 17-04-2008 ( In Camer – Tewa po Saphir )
kl. FLORA gn. ur. 20-04-2008 ( Royal Court – Fairy Tale po Sarhoob )
kl. KONFEDERACJA kaszt. ur. 26-04-2008 ( In Camer – Kabała po Saphir )
kl. NITKA gn. ur. 01-05-2008 ( In Camer – Nowela po Eternity’s Breath )
kl. EPIKA c.gn. ur. 05-05-2008 ( In Camera – Ewolucja po Saphir )
og. SZTUCER gn. ur. 13-05-2008 ( Royal Court – Separacja po Alywar )

2007

kl. SIŁACZKA kaszt. ur. 03-01-2007 ( Royal Court – Sygryda po Baby Bid )
og. TYBALT siwy ur. 10-01-2007 ( Royal Court – Turbia po Nible )
kl. SUBLIMACJA kaszt. ur. 20-01-2007 ( Don Corleone – Supremacja po Alywar )
kl. TRANSKRYPCJA sk.gn. ur. 13-02-2007 ( Don Corleone – Topola po Behistoun )
kl. TWIERDZA c.gn. ur. 26-02-2007 ( Royal Court – Teoria po Alcept )
kl. AWANGARDA kaszt. ur. 03-30-2007 ( Don Corleone – Arietta po Kings Lake )
kl. DEMETER sk.gn. ur. 06-03-2007 ( Don Corleone – Drobnostka po Saphir )
og. OPTYK kaszt. ur. 13-03-2007 ( Don Corleone – Ozdoba po Saphir )
og. SOKRATES kaszt. ur. 31-03-2007 ( Don Corleone – Skulica po Saphir )
og. FAIRY WORLD kaszt. ur. 27-03-2007 ( Royal Cort – Fairy Tale po Sarhoob )
og. SEX WORLD gn. ur. 01-04-2007 ( Royal Court – Sexpanna po Unoaprile )
og. NEKTAR gn. ur. 07-04-2007 ( Royal Court – Nowela po Eternity’s Breath )
kl. SOTIA sk.gn. ur. 12-04-2007 ( Don Corleone – Sorbona po Saphir )
kl. GROTESKA sk.gn. ur. 20-04-2007 ( Don Corleone – Galeria po All Hands On Deck )
kl. SULSA c.kaszt. ur. 23-04-2007 ( Don Corleone – Strefa po Saphir )
kl. NIESPOKOJNA gn. ur. 01-05-2007 ( Royal Court – Nestoria po Tioman Island )
kl. KRUCJATA c.kaszt ur. 05-05-2007 ( Don Corleone – Kabała po Saphir )
og. BRUDNY HARRY gn. ur. 07-05-2007 ( Royal Court – Berenika po Baby Bid )
og. EUKALIPTUS gn. ur. 14-05-2007 ( Don Corleone – Eldona po Demon Club )
kl. TRESKA c.kaszt. ur. 26-05-2007 ( Don Corleone – Tabora po Nible )

2006

og. SPLIT kaszt. ur. 20-01-2006 ( Saphir – Sygryda po Baby Bid )
og. TOKAJ c.siwy ur. 26-01-2006 ( Saphir – Turbia po Nible )
kl. NODIA sk.gn. ur. 06-02-2006 ( Don Corleone – Nowela po Eternity’s Breath )
og. FAIRY GHOST c.gn. ur. 12-02-2006 ( Don Corleone – Fairy Tale po Sarhoob )
kl. GREEN ROAD c.gn. ur. 15-03-2006 ( Don Corleone – Green Fee po Windwurf )
kl. AKKA kaszt. ur. 17-03-2006 ( Don Corleone – Arietta po Kings Lake )
og. ODER gn. ur. 17-03-2006 ( Don Corleone – Ozdoba po Saphir )
kl. STEWA kaszt. ur. 27-03-2006 ( Don Corleone – Stola po Saphir )
og. KADRYL kaszt. ur. 01-04-2006 ( Don Corleone – Kordylina po Chef Supreme )
kl. GRATKA c.gn. ur. 02-04-2006 ( Don Corleone – Garda po Saphir )
kl. SENGA kaszt. ur. 03-04-2006 ( In Camera – Skulica po Saphir )
kl. KARARA gn. ur. 08-04-2006 ( Be My Chef – Kabała po Saphir )
og. EDYTOR kaszt. ur. 11-04-2006 ( Belenus – Eldona po Demon Club )
og. EGER gn. ur. 12-04-2006 ( Don Corleone – Ekstra po Kabaret )
og. STAND gn. ur. 24-04-2006 ( Don Corleone – Sobota po Pawiment )
og. TAROK gn. ur. 26-04-2006 ( Don Corleone – Tewa po Saphir )
kl. NUTKA gn. ur. 30-04-2006 ( Don Corleone – Nestoria po Tioman Island )
kl. TASZKA c.gn. ur. 02-05-2006 ( Don Corleone – Tejemnica po Saphir )
og. SEZAM kaszt. ur. 03-05-2006 ( Don Corleone – Strefa po Saphir )
kl. SALINA gn. ur. 08-05-2006 ( Don Corleone – Sorbona po Saphir )
kl. BELGIA c.gn. ur. 13-05-2006 ( Don Corleone – Berenika po Baby Bid )
og. EPILOG gn. ur. 15-05-2006 ( Don Corleone – Ewolucja po Sapir )
og. SUDAN kary ur. 19-05-2006 ( Don Corleone – Strzała po Saphir )
kl. TULZA c.gn. ur. 21-05-2006 ( Don Corleone – Tabora po Nible )

 

 

Wzory dokumentów:

Wzory ważnych dokumentów

1. Zaświadczenie lekarsko – weterynaryjne dla klaczy, które mają przyjechać na stanówkę do Stadniny Koni „Iwno”

 

dokumenty do pobrania wzor zaswiadczenia w doc i pdf

 

Pensjonat stadniny:

Stadnina Koni „Iwno” oferuje pensjonat dla koni!

Oferta pensjonatowa obejmuje:

Codzienne wypuszczanie koni na padoki
Karmienie koni 3 razy dziennie + siano (obejmuje indywidualne karmienie)
Przestronna siodlarnia
Myjka zewnętrzna dla koni
Całodobowa opieka stróża
Zaplecze socjalne (kuchnia + WC)
Łąka w okresie wiosenno – letnim
Duży, oświetlony plac treningowy wyposażony w komplet przeszkód
W okresie zimowym hala treningowa

Pensjonat wraz z obsługą tworzą idealne warunki dla koni i ich właścicieli!

Stajnia usytuowana w centralnym punkcie Stadniny, obok pięknego pałacu i malowniczego parku przez cały rok daje unikalne doświadczenie połączenia pasji, tradycji i piękna.

 

Osoba do kontaktu:

Maciej Piasecki

Tel.kom. 695-201-624

email: maciej710@op.pl

 

 

Stajnie i Trenerzy:

Stajnia wyścigowa „IWNO” – trener Iwona Wróblewska

1. Newman sk.gn. ur.2011 ( Nowogródek – Nuvolona po Don Corleone )

2. Tea sk.gn. ur. 2011 (Nowogródek – Tawuła po Jape )

3. Sulivia kaszt. ur. 2012 ( Tempelwächter – Supremacja po Alywar )

4. Tasmania siwa ur. 2012 ( Tempelwächter – Tracja po Llandaff )

5. Galerianka gn. ur. 2013 (Royal Court – Galeria po All Hands On Deck )

6. Sygryd gn. ur. 2015 (Estejo – Sygryda po Baby Bid )

7. Brandon gn. ur. 2015 (Jape – Błyskotka po Llandaff )

8. Takraw c.gn. ur. 2015 ( Ruten – Tawuła po Jape )

trener – Michał Borkowski

9. Newerly kaszt. ur. 2012 (Jape – Niacyna po Two Twenty Two )

 

 

 

Stajnia wyścigowa „IWNO I” – trener Kazimierz Rogowski

 

1. Kanclerz gn. ur. 2015 (Tempelwächter – Kadencja po Jape )

2. Nibella c.gn. ur. 2015 (Tempelwächter – Nigra po Jape )

 

 

Stajnia wyścigowa „IWNO II” – trener Krzysztof Ziemiański

 

1. Insignia gn. ur. 2014 ( Jape – Irlandka po Marignan )

2. Ukraina gn. ur. 2014 ( Jape – Ukajali po Royal Court )

3. Saipan c.gn. ur. 2014 ( Tempelwächter – Strefa po Saphir )

4. Izis kaszt. ur. 2015 (Tempelwächter – Irlandka po Marignan )

5. Kaldera c.gn. (s) ur. 2015 ( Ruten – Kornelia po Who Knows )

6. Nuweliya gn. ur. 2015 ( Ruten – Nomentana po Jape )

7. Ninjago gn. ur. 2015 ( Ruten – Nicolena po Belenus )

8. Istambuł kaszt. ur. 2015 ( Nowogródek – Isla po Belenus )

 

Stajnia wyścigowa „IWNO III” – trener Emil Zahariev

 

1. Karen sk.gn. ur. 2014 ( Indy Champ – Kornelia po Who Knows )

 

 

Stajnia wyścigowa „IWNO IV” – trener Iwona Wróblewska

 

1. Sympatia gn. ur. 2011 ( Sorbie Tower – Separacja po Alywar )

 

 

Stajnia wyścigowa „IWNO VII” – trener Małgorzata Łojek

 

1. Nagroda kaszt. ur. 2014 ( Ruten – Nechemia po Enjoy Plan )