KLACZE STADO – HODOWLANE

ODDZIAŁ GOLEJEWKO

ODDZIAŁ GOLEJEWKO

1.    Amadora c.gn. ur. 2010 ( Nowogródek – Appasionata po Winds of Light )

2.    Błyskotka gn. ur. 2003 (Llandaff – Berenika po Baby Bid )

3.    Daphnaegn. ur. 2005 ( Jape – Daghara po Revlon Boy )

4.    Decora gn.ur. 2006 ( Belenus – Delontapo Juror )

5.    Diana Dee kaszt. ur. 2007 ( Belenus – Delontapo Juror )

6.    Eunomia gn.ur. 2013 ( Tempelwä – EwolucjapoSaphir )

7.    Galerianka gn.ur. 2013 ( Royal Court – Galeriapo All Hands On Deck )

8.    Hipozetta sk.gn. ur. 1998 ( Who Knows – HipozetapoConor Pass )

9.    Inulinagn.ur. 2010 ( Jape – Imogenapo Fourth of June )

10.    Isla kaszt. ur. 2006 ( Belenus – Imka po Dakota )

11.    Jałta gn. ur. 2009 ( Belenus – Jesienna Aura po Royal Court )

12.    Konbola kaszt. ur. 2007 ( Belenus – Konsolapo Fourth of June )

13.    Kornelia sk.gn. ur. 1996 ( Who Knows – Koronapo Lord Hippo )

14.    Kornwalia c.gn ur. 2010 ( Jape – Korneliapo Who Knows )

15.    Królowa Śniegu kaszt. ur. 2001 ( Don Corleone – Królowa Balu po Demon Club )

16.    Kryspina gn. ur. 2008 ( Belenus – Klara po WhoKnows )

17.    Księżna Śniegu kaszt. ur. 2008 ( Belenus – Królowa Śniegu po Don Corleone )

18.    Moja Słodycz gn. ur. 2006 ( Jape – Moja Śliczna po Neman )

19.    Nadworna sk.gn. ur. 2012 ( Nowogródek – Nebbia po Royal Court )

20.    Narkoza gn. ur. 2009 ( Belenus – Nitisara po Don Corleone )

21.    Narracja gn. ur. 2004 ( Enjoy Plan – Nestoria po Tioman Island )

22.    Nebbia gn. ur. 2002 ( Royal Court – Nemezia po Dakota )

23.    Negro Czacza c.gn. ur. 2010 ( Jape – Negro Rumba po Don Corleone )

24.    Nemi kara ur. 2003 ( Saphir – Nemzeia po Dakota )

25.    Nechemia gn.ur. 2000 ( Enjoy Plan – Netanya po Canadian Winter )

26.    Nicolena kaszt. ur. 2008 ( Belenus – Nicoletta po Venecuela )

27.    Nigra sk.gn. ur. 2004 ( Jape – Nidelva po Precocious )

28.    Nobila gn. ur. 2000 ( Saphir – Novara po Dniepr )

29.    Nomentana gn. ur. 2005 ( Jape – Norencja po WhoKnows )

30.    Obiekcja kaszt. ur. 2010 ( Sorbie Tower – Ozdoba po Saphir )

31.    Simka kaszt. ur. 2009 ( Jape – Strefa po Jape )

32.    Separacja kaszt. ur. 2002 ( Alywar – Sobota po Pawiment )

33.    Sun Belina gn. ur. 2007 ( Belenus – Sun Queen po Don Corleone )

34.    Sygryda gn. ur. 1998 ( Baby Bid – Struma po Parysów )

35.    Sympatia gn. ur. 2011 ( Sorbie Tower – Separacja po Alywar )

36.    Tasmania siwa ur. 2012 ( Tempelwächter – Tracja po Llandaff )

37.    Tawuła gn. ur. 2004 ( Jape - Tabaka po PyjamaHunt )

38.    Treonina gn.ur. 2010 ( Jape – Tassinaiapo Enjoy Plan )

39.    Trypsyna kaszt. ur. 2006 ( Be My Chief – Turkawka po Krater )

40.    Ukajali gn. ur. 2000 ( Royal Court – Upsala po WhoKnows )

OSOBA DO KONTAKTU:

Magdalena Żurowska

+48 693 343 474

+48 696 083 859

magda.iwno@interia.pl