ODDZIAŁ GOLEJEWKO

2017

1.    Og. BARON gn. ur. 23-03-2017 ( Estejo – Błyskotka po Llandaff )

2.    Kl. DAGORA siwa ur. 13-02-2017 ( Ruten – Daphnae po Jape )

3.    Og. DI RONALDO kaszt. ur. 24-02-2017 ( Ivory Land – Diana Dee po Belenus )

4.    Og. HARIS gn. ur. 19-01-2017 ( Ruten – Harmonia po Belenus )

5.    Kl. INULLA gn. ur. 08-02-2017 ( Tempelwächter – Inulina po Jape )

6.    Og. Ismail siwy ur. 21-01-2017 ( Ruten – Isla po Belenus )

7.    Kl. JARZĘBINA gn. ur. 13-02-2017 ( Estejo – Jałta po Belenus )

8.    Kl. KRÓLOWA ANNA siwa ur. 21-04-2017 ( Ruten – Królowa Śniegu po Don Corleone )

9.    Kl. KRYZA kaszt. ur. 03-02-2017 ( Ruten – Kryspina po Belenus )

10.    Og. KSIĄŻĘ PERSJI kaszt. ur. 24-01-2017 ( Ruten – Księżna Śniegu po Belenus )

11.    Kl. KRISSA kaszt. ur. 11-03-2017 ( Estejo – Ksristel po Jape )

12.    Kl. MOJA NAJMILEJSZA gn. ur. 08-04-2017 ( Estejo – Moja Słodycz po Jape )

13.    Kl. NEONIRA kaszt. ur. 226-01-2017 ( Ruten – Narkoza po Belenus )

14.    Kl. NAPASTNICZKA gn. ur. 09-05-2017 ( Ivory Land – Narracja po Enjoy Plan )

15.    Kl. NERIDA siwa ur. 17-02-2017 ( Ruten – Nebbia po Royal Court )

16.    Kl. NEMIZA siwa ur. 16-01-2017 ( Ruten – Nemi po Saphir )

17.    Kl. NECHESKA gn. ur. 18-03-2017 ( Ruten = Nechamia po Enjoy Plan )

18.    Kl. NIGRETTA kaszt. ur. 16-05-2017 ( Ivory Land – Nigra po Jape )

19.    Kl. NORANDA kaszt. ur. 09-04-2017 ( Ruten – Nomentana po Jape )

20.    Og. OCEANIK kaszt. ur. 08-03-2017 ( Ivory Land – Obiekcja po Sorbie Tower )

21.    Kl. SIMELLA kaszt. ur. 14-03-2017 ( Estejo – Simka po Jape )

22.    Kl. SEFORA gn. ur. 21-01-2017 ( Estejo – Sekwencja po Jape )

23.    Kl. SYMBIOZA kaszt. ur. 28-02-2017 ( Ivory Land – Sygryda po Baby Bid )

24.    Kl. TORPIDA c.gn. ur. 01-04-2017 ( Needhams Fort – Tawuła po Jape )

25.    Og. TOKYO LIVE siwy ur. 25-04-2017 ( Ivory Land – Tracja po Llandaff )

26.    Kl. TREONIA gn. ur. 11-02-2017 ( Estejo – Treonina po Jape )

27.    Og. TRYPS gn. ur. 03-02-2017 ( Needhams Fort – Trypsyna po Be My Chief )

28.    Og. UNDO gn. ur. 12-03-2017 ( Estejo – Ukajali po Royal Court )

29.    Kl. ZACZEPKA kaszt. ur. 25-03-2017 ( Ivory Land – Zarita po FreedomCry )

2016

1.    Kl. DAUCZESSA gn. ur. 01-03-2016 ( Camerun – Daphnae po Jape )

2.    Og. DRAGON gn. ur. 01-02-2016 ( Jovellanos – Decora po Belenus )

3.    Og. IZMIR c.gn. ur. 05-01-2016 ( Ruten – Isla po Belenus )

4.    Og. Kingsajz siwy ur. 10-04-2016 ( Ruten – Kornwalia po Jape )

5.    Kl. KORDOBA gn. ur. 28-02-2016 ( Camerun – Kryspina po Belenus )

6.    Kl. KSIĘŻNA INDI siwa ur. 27-01-2016 ( Ruten – Księżna Śniegu )

7.    Og. KONTUSZ gn. ur. 11-03-2016 ( Ruten – Kornelia po WhoKnows )

8.    Kl. NAOMI siwa ur. 04-01-2016 ( Ruten – Nemi po Saphir )

9.    Kl. NERINA kaszt. ur. 10-01-2016 ( Ruten – Nechemia po Enjoy Plan )

10.    Og. NOTERDAM gn. ur. 21-02-2016 ( Camerun – Nomentana po Jape )

11.    Og. TYTAN siwy ur. 21-02-2016 ( Ruten – Tawuła po Jape)

12.    Og. TEBB siwy ur. 19-01-2016 ( Ruten - Trypsyna po Be My Chief )

2015

1. kl. INDRA siwa ur. 02-01-2015 ( Ruten – Imogena po Fourth of June )

2. og. HARLEM gn. ur. 03-01-2015 ( Nowogródek – Harmonia po Belenus )

3. og. ISTAMBUŁ gn. ur. 03-01-2015 ( Nowogródek – Isla po Belenus )

4. og. NINJAGO gn. ur. 03-01-2015 ( Ruten – Nicolena po Belenus )

5. og. KRÓL DŻUNGLI kaszt. ur. 05-01-2015 ( Needham’s Fort – Królowa Śniegu po Don Corleone)

6. og. TRIGLAV c.gn. ur. 06-01-2015 ( Ruten – Tryspyna po Be My Chief )

7. og. NIECHCIC kaszt. ur. 08-01-2015 ( Needham’s Fort – Nechemian po Enjoy Plan )

8. og. NOM gn. ur. 15-01-2015 ( Needham’s Fort – Nemi po Saphir )

9. og. NATRON gn. ur. 21-01-2015 ( Needham’s Fort – Nitonia po Belenus )

10. kl. KOJRA gn. ur. 27-01-2015 ( Ruten – Królowa Renet po Don Corleone )

11. kl. NUWELIYA gn. ur . 02-02-2015 ( Ruten – Nomentana po Jape )

12. kl. KOBLENCJA kaszt. ur. 07-02-2015 ( Needham’s Fort – Konbola po Belenus )

13. og. KRYSTIAN gn. ur. 14-02-2015 ( Needham’s Fort – Kryspina po Belenus )

14. og. NAOS gn. ur. 18-02-2015 ( Needham’s Fort – Nonna po Fourth of June )

15. kl. KSIĘŻNICZKA ANNA siwa ur. 24-02-2015 ( Ruten – Księżna Śniegu po Belenus )

16. kl. DEKLARACJA gn. ur. 27-02-2015 ( Ruten – Decora po Belenus )

17. og. TAKRAW c.gn ur. 04-03-2015 ( Ruten – Tawuła po Jape )

18. og. TOKO kaszt ur. 13-03-2015 ( Ruten – Turkawka po Krater )

19. kl. DHARMA c.gn. ur. 28-03-2015 ( Needham’s Fort – Daphnae po Jape )

20. kl. KALDERA c.gn. ur. 28-03-2015 ( Ruten – Kornelia po WhoKnows )

21. kl. KINESA kaszt. ur. 14-04-2015 ( Needham’s Fort - Konsola po Fourth of June )

 

22. og. JASMINUM gn. ur. 11-05-2015 ( Needham’s Fort – Jesionka po Jape )


OSOBA DO KONTAKTU:

Magdalena Żurowska

+48 693 343 474

+48 696 083 859

magda.iwno@interia.pl