KLACZE STADNE

  1. Amadora c.gn. ur. 2010 ( Nowogródek – Appasionata po Winds of Light )
  2. Błyskotka  gn. ur. 2003 ( Llandaff – Berenika po Baby Bid )
  3. Daphnae gn. ur. 2005 ( Jape – Daghara po Revlon Boy )
  4. Decora gn. ur. 2006 ( Belenus – Delonta po Juror )
  5. Diana Dee kaszt. ur. 2007 ( Belenus – Delonta po Juror )
  6. Eunomia gn. ur. 2013 ( Tempelwä – Ewolucja po Saphir )
  7. Galerianka gn. ur. 2013 ( Royal Court – Galeria po All Hands On Deck )
  8. Hipozetta sk.gn. ur. 1998 ( Who Knows – Hipozeta po Conor Pass )
  9. Inulina gn. ur. 2010 ( Jape – Imogena po Fourth of June )
  10. Isla kaszt. ur. 2006 ( Belenus – Imka po Dakota )
  11. Jałta gn. ur. 2009 ( Belenus – Jesienna Aura po Royal Court )
  12. Konbola kaszt. ur. 2007 ( Belenus – Konsola po Fourth of June )
  13. Kornelia sk.gn. ur. 1996 ( Who Knows – Korona po Lord Hippo )
  14. Kornwalia c.gn ur. 2010 ( Jape – Kornelia po Who Knows )
  15. Królowa Śniegu kaszt. ur. 2001 ( Don Corleone – Królowa Balu po Demon Club )
  16. Kryspina gn. ur. 2008 ( Belenus – Klara po Who Knows )
  17. Księżna Śniegu kaszt. ur. 2008 ( Belenus – Królowa Śniegu po Don Corleone )
  18. Moja Słodycz gn. ur. 2006 ( Jape – Moja Śliczna po Neman )
  19. Nadworna sk.gn. ur. 2012 ( Nowogródek – Nebbia po Royal Court )
  20. Narkoza gn. ur. 2009 ( Belenus – Nitisara po Don Corleone )
  21. Nebbia gn. ur. 2002 ( Royal Court – Nemezia po Dakota )
  22. Negro Czacza c.gn. ur. 2010 ( Jape – Negro Rumba po Don Corleone )
  23. Nemi kara ur. 2003 ( Saphir – Nemzeia po Dakota )
  24. Nechemia gn. ur. 2000 ( Enjoy Plan – Netanya po Canadian Winter )
  25. Nicolena kaszt. ur. 2008 ( Belenus – Nicoletta po Venecuela )
  26. Nigra sk.gn. ur. 2004 ( Jape – Nidelva po Precocious )
  27. Nomentana gn. ur. 2005 ( Jape – Norencja po Who Knows )
  28. Obiekcja kaszt. ur. 2010 ( Sorbie Tower – Ozdoba po Saphir )
  29. Simka kaszt. ur. 2009 ( Jape – Strefa po Jape )
  30. Separacja kaszt. ur. 2002 ( Alywar – Sobota po Pawiment )
  31. Sun Belina gn. ur. 2007 ( Belenus – Sun Queen po Don Corleone )
  32. Sympatia gn. ur. 2011 ( Sorbie Tower – Separacja po Alywar )
  33. Tasmania siwa ur. 2012 ( Tempelwächter – Tracja po Llandaff )
  34. Tawuła gn. ur. 2004 ( Jape – Tabaka po Pyjama Hunt )
  35. Treonina gn. ur. 2010 ( Jape – Tassinaia po Enjoy Plan )
  36. Trypsyna kaszt. ur. 2006 ( Be My Chief – Turkawka po Krater )
  37. Ukajali gn. ur. 2000 ( Royal Court – Upsala po Who Knows )